Ana sayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim

 
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
      FİRMA EKLE
 
   Sektörler 
   
  
 

 

   Firma İsimleri   Yetkili İsimleri

 

 
 
   HÜR EMLAK RENT A CAR  
   
   

   Firma Adı  :   Hür Emlak Rent A Car
     
   Yetkili Adı  :   Kerim Küçükusta
     
   Sektörü  :   Oto Galeri & Kiralama
     
   Telefon  :   0534 448 58 51
     
   Gsm  :   0534 448 58 51
     
   Web Adresi  :   http://www.huremlakrentacar.com 
     
   e-mail  :   info@huremlakrentacar.com
     

 
 
   Firma Adresi  :   Şerefiye Mah.necatibey So No:11   MERKEZ / DÜZCE       (81)

  
   HÜR EMLAK RENT A CAR  DETAYLARI 
   
Oluşturduğu profesyonel kadrosu ve güçlü altyapısıyla Emlak – Rent A Car sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı ile hizmet vermekte olan Hür Emlak Rent A Car firması Müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı, Müşteri beklentilerini tespit etmeyi, Müşteri memnuniyetini sağlamayı, Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı, Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi, Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri şartlarını yerine getirmeyi, Kalite politikası olarak benimsemiştir.
  
 
 
     SEKTÖREL TV
     ÜYE GİRİŞİ
 


Türkiye'nin en popüler firma rehberi sitesi TRsektorel.Com' a hoşgeldiniz. Sitemizde şuan online 36 ziyaretçi, 42 online üye, toplam 1335 firma, toplam 165 ürün bulunmaktadır.


Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz. Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi trsektorel.com , İstikbal Reklam Hizmetleri tarafından projelendirilmiştir. Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.trsektorel.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir. Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.trsektorel.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.